Event koordinátor s AJ + FJ/ŠJ/PJ/NJ

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti zdravotnictví a farmacie, hledáme kandidáta/ku, kteří mluví velmi dobře anglicky (další jazyk je výhodou), na pozici:

EVENT KOORDINÁTOR s francouzštinou nebo španělštinou nebo němčinou nebo polštinou

Vaší hlavní náplní práce bude organizačně zabezpečit veškeré služební cesty, pracovní porady, zdravotnické semináře, workshopy a jiné akce v rámci společnosti v ČR i v zahraničí. Jedná se o naplánování samostatné cesty, rezervace hotelu a konferenčních místností, zabezpečení pracovních materiálů a celkové administrativy. Součástí práce je odpovědnost za budget a pravidelný reporting.

Požadujeme:

- velmi dobrou FJ nebo ŠJ nebo NJ nebo PL, a také angličtinu (firemní jazyk)
- zkušenost na obdobné pozici nebo v oblasti zákaznického servisu
- časovou flexibilitu
- skvělé organizační a komunikační dovednosti
- dynamičnost, odpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

- práci ve stabilním prostředí nadnárodní společnosti
- využití jazyků na denní bázi
- samostatnou a odpovědnou práci
- motivující platové ohodnocení
- bonusový systém kafeteria, penzijní připojištění, stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days atd.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní společnost působící v oblasti zdravotnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1) nebo Polský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Španělský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3435214  Datum zveřejnění: 10.8.2018