Samostatná účetní

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledá se SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ!!!!

Všichni hledají účetní, otevřených pozic je spousta, nicméně ne všechny firmy Vám nabídnou takovéto podmínky:

Co může klient nabídnout ?

- Samostatnou pozici v rámci úspěšné a etablované společnosti
- Různorodost náplně práce
- Velmi dobré platové ohodnocení, pravidelné bonusy ve výši 13. a 14. platu
- 5 týdnů dovolené a 5 sick days
- Stravenky, zdarma vstup do posilovny a multisport
- Moderní pracoviště v centru Prahy, přímo na metru
- Nástup možný ihned

Našim klientem je developerská/realitní společnost, která se v posledních letech rozrůstá a nyní i hojně překračuje hranice českého trhu. Do zaběhlého týmu hledáme SAMOSTATNOU ÚČETNÍ a Vaší náplní práce bude:

- Samostatné účtování jednotlivých účetních operací finančního účetnictví.
- Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence.
- Provádění měsíčních kontrol ve finančním účetnictví.
- Výpočet DPH a vypracování daňových přiznání k DPH
- Zpracovávání účetních dokladů pro automatizované zpracovávání.
- Zajištění inventarizace majetku a závazků.
- Spolupráce s Daňovým oddělením při zajišťování agendy některých daní.
- Samostatné vypracovávání kvartálních a ročních závěrek účetních společností.

Na pohovor si Vás moc rádi pozveme, pokud splňujete tyto požadavky:

- Máte praxi na pozici samostatné účetní min. 3 roky
- Ovládáte podvojné účetnictví, znalost DPH
- Komunikativnost, schopnost samostatně pracovat, flexibilita Vám nejsou cizí
- Dobrá uživatelská znalost MS Office

Budeme se těšit na Vaše životopisy!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Developerská společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3435230  Datum zveřejnění: 29.6.2018