Senior Recruiter – tak trochu jiná „personálka“

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Vodičkova, Nové Město, Praha 1, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kdo jsme?

Jsme menší personální agentura s dlouhou tradicí. Sídlíme v centru Prahy. Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
A teď trochu neformálně: jsme skvělý tým s rodinnou atmosférou a do práce chodíme rádi. Podporujeme se v pracovním i osobním životě a radujeme se společně z úspěchů. Chováme se týmově a je nám spolu dobře a rádi bychom našli někoho, kdo se stane součástí nás, součástí Jobstartu.

Koho hledáme?
Chceme zkušeného recruitera/obchodníka, co umí naslouchat, prezentovat, přesvědčit, motivovat. Má velké sny, chce vydělávat nadstandardní peníze, mít se dobře, ale zároveň zná slovo pokora, umí poprosit a poděkovat. Nutností je velmi dobrá znalost angličtiny (B2) a časová flexibilita.

Co nabízíme?

Velmi dobré platové ohodnocení (fix + bonusy) + benefity (5týdnů dovolené, Multisport kartu, příspěvek na penzijní pojištění…)
Dostanete od nás portfolio zajímavých klientů
Máme kanceláře v centru Prahy
Dáme Vám prostor pro seberealizaci
Práci na HPP/DPP/OSVČ
A vlastně mrkněte se na náš facebook a instagram, a pokud jsme Vás zaujali, tak nám pošlete Vaše CV nebo odkaz na linkedin, rádi se s Vámi potkáme.
[email protected]
603 486 242

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

www.jobstart.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3454524  Datum zveřejnění: 23.7.2018