Zákaznický konzultant B2B

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás komunikace s lidmi? Orientace na zákazníka Vám není cizí? Chcete stabilní práci, kde budete plnohodnotnou součástí týmu a zároveň možnost se rozvíjet? Vyhovuje Vám přátelské, rodinné prostředí? Čtěte dále!
Pro americkou nadnárodní společnost, leadra v oblasti stavebnictví, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

ZÁKAZNICKÝ KONZULTANT B2B
! Nejedná se o telemarketing a aktivní prodej !

Hlavní náplň práce:
- konzultační servis pro stávající klienty
- produktová a zároveň informační podpora pro zákazníky
- aktivní řešení problémů zákazníků (email, telefon)
- komunikace s dalšími oddělení v rámci společnosti
- zpracování související administrativy

Požadavky:
- praxe v zákaznickém servisu či se zpracováváním objednávek
- příjemná komunikace, pro-zákaznický přístup, ochota
- schopnost prioritizace, samostatnost, zodpovědnost
- časová flexibilita: pracovní směny jsou 7:00 (7:30)- 16:00 (16:30)
- práce v ČJ
- komunikativní AJ velkou výhodou pro další postup!

Nabídka:
Práce pro skvělou nadnárodní společnost, která přesto funguje v rodinném duchu a může se chlubit velmi nízkou fluktuací zaměstnanců. Je zde velmi přátelské prostředí a funguje zde otevřená komunikace. Společnost dbá na individuální přístup, osobnostní i kariérní rozvoj a hlavně na spokojenost svých zaměstnanců.

Další informace a benefity:
- 25 dní dovolené, sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 100% platu v období nemoci/práceneschopnosti během prvních 14 dní, hrazené kurzy/semináře/přednášky, mobilní tarif pro zaměstnance i rodinu, zvýhodněné vstupné do Aquapalace i pro rodinu, finanční dárky ke svatbě/narození dítěte, lékařská péče, …
- pracoviště Praha Východ (MHD zastávka přímo u kanceláře), nebo možnost parkování
- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní společnost působící v oblasti stavebnictví a stavebních prvků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3505255  Datum zveřejnění: 1.10.2018