Plánovač transportu (Senior) – Zajímavé klíčové projekty!

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš klient je firma s opravdu zvučným světovým jménem a moc příjemnou oblastí "tekutého businessu".

Do týmu zkušených logistiků se hledá německy a anglicky mluvící posila na seniorskou pozici Plánovače transportu. Čeká na Tebe opravdu multikulturní a velmi uvolněné prostředí se zkušenými kolegy, od kterých se můžeš hodně naučit o procesech ve velké nadnárodní společnosti, ale také spousta zábavy při firemních akcích, v kanceláři a při dalším rozvoji!

Co na Tebe čeká:

Je potřeba říct, že na Tebe nečeká jenom „nudná korporátní operativa“ ohledně plánování transportu, ale také zajímavé nové projekty, kde využiješ své zkušenosti a efektivní nápady. Nechtějí Tě tedy jenom do počtu! Naopak, budeš spolupracovat v dynamickém kolektivu, přebírat iniciativu a zodpovědnost za svojí část práce a sledovat, jak postupuješ dále. Sounds good? Čti dál nebo mi rovnou zašli Tvoje CV a já Ti o projektech řeknu víc.

Co potřebuješ, aby se Ti ve firmě líbilo:

- Dobrou znalost anglického a německého jazyka (nelpíme na krásném přízvuku, ale na skutečnosti, že se v businessu domluvíš)
- Alespoň dva roky zkušeností v oblasti transport planning (ideálně z prostředí FMCG) nebo supply chain
- Máš rád, když můžeš ovlivňovat chod věcí, vytvářet něco z ničeho nebo zlepšovat stávající a zanechat svojí stopu
- Smysl pro humor, jelikož to se v týmu bude hodit :)

A co můžeš očekávat:

- Už jsem to zmínila, ale pro jistotu ještě jednou: Nehledáme někoho do počtu, hledáme zkušeného profesionála s dávkou sebedůvěry a s nápady, které můžeš uplatnit v nových a zajímavých klíčových projektech společnosti
- Nadnárodní prostředí se spoustou možností k růstu jak horizontálně, tak vertikálně
- Motivující platové ohodnocení
- Skvělý tým podobně naladěných lidí, se kterými si užiješ spoustu legrace
- Moderní office s multikulturním ovzduším
- Slevy na firemní výrobky, stravenky, různý příspěvky… atd.

Přijď si k nám poslechnout, jestli by Ti práce a firemní prostředí sedlo a odstartuj kariéru v mezinárodní společnosti, kde zanecháš svou stopu!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Náš klient je přední zaměstnavatel v oblasti FMCG - nápoje.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3518262  Datum zveřejnění: 17.10.2018