Specialista controllingu

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- finanční controlling
- analýza nákladů, výnosů, pohledávek a závazků
- spolupráce na plánování a tvorbě ročního rozpočtu
- komunikace s centrální pobočkou a mateřskou společností (Německo)
- pravidelný reporting finančnímu řediteli a mateřské společnosti
- řešení úspory nákladů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí mezinárodní společnosti v oboru dopravy a logistiky
- činorodou a pestrou práci v příjemném kolektivu
- prostředí úspěšné mezinárodní společnosti
- stravenky
- jazykové vzdělávání
- 13. plat, pololetní odměny
- náborový příspěvek – odměna za doporučení
- profesní rozvoj
- aktivní využití NJ
- pružná pracovní doba
- termín nástupu: ihned/dohodou
- pracoviště Praha - západ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro našeho nadnárodního klienta - poskytovatele logistických služeb - hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista controllingu – Praha - západ.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy

Vzdělání v oboru

Účetnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- středoškolské vzdělání
- znalost účetnictví
- německý jazyk na pokročilé úrovni, anglický jazyk výhodou
- uživatel MS Excel
- procesní zaměření, analytické schopnosti
- řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič – občasné služební cesty

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3588221  Datum zveřejnění: 28.1.2019