Obchodní zástupce

JOBSTART, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Péče o stávající klientelu (západní Slovensko – oblast v okolí Bratislava, Nitra, Trnava)
- Technická podpora klientů (vyrábíme produkty na míru pro naše klienty)
- Akvizice v daném regionu
- Tvorba nabídek a prezentací
- Práce s interním systémem a spolupráce s centrálou v ČR

Zaměstnanecké výhody, benefity

- HPP na dobu jednoho roku, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou
- Zázemí stabilní, středně velké rodinné společnosti
- Důkladné zaškolení o portfoliu společnosti
- Mzda skládající se z fixní části a bonusů
- Firemní automobil i k soukromým účelům
- Notebook, telefon
- Práce v terénu a možnost částečně pracovat na home office
- Nástupu ideálně v březnu 2019

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Česká, dobře zavedená společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min ÚSO, ideálně technického zaměření
- zkušenosti na obdobné pozici
- znalost MS Office
- dobré prezentační a komunikační vlastnosti
- AJ výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3590005  Datum zveřejnění: 30.1.2019