HR asistent(-ka) - 13. plat, bez AJ

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Vodičkova 17, Nové Město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš zkušenosti s vyhledáváním kandidátů, ale chceš se zabývat i jinými HR tématy? Náš zákazník, notoricky známá společnost v potravinářském průmyslu, hledá do svého týmu na centrále kandidáta na pozici HR asistent /-ka.

Čeká na tebe příjemné prostředí, z kterého lidi odcházejí (s humorem, samozřejmě) jenom na mateřskou nebo do důchodu, krásné benefity včetně 13. platu a stabilní zázemí velké, ale rodinně působící firmy.

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání, pozice je vhodná i pro absolventy s krátkou zkušeností v administrativě nebo se zkušeností s vyhledáváním uchazečů, či prvotním kontaktem/screeningem
u pohovorů
- Organizační a komunikační dovednosti
- AJ není nutný

Náplň práce:

- Selekce životopisů, vyhledávání uchazečů
- Kontaktování kandidátů
- Organizace pohovorů
- Administrativní práce
- Správa datových schránek
- Spolupráce s odděleními napříč společností
- Spolupráce s obory

Co nabízíme:

- Možnost nahlédnout do oblasti HR ve velké společnosti a přiučit se dalším věcem
- Rodinné prostředí firmy, která má mezi zaměstnavateli i zákazníky dobrou pověst
- 13. plat + platové ohodnocení dle zkušeností
- Benefity jako stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání
- Zaměstnanecké slevy
- Skvělá jídelna
- Po práci si můžete rovnou nakoupit se zaměstnaneckou slevou

Pozice je vhodná pro kandidáty z okolí Praha - Letňany

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Potravinářství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3643434  Datum zveřejnění: 12.4.2019