Interní IT SAP podpora

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Říčany, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Účast na vývojových projektech v prostředí SAP (MM/SD/WM)
- Podpora firemních procesů zejména ve skladovém hospodářství, nákupu, prodeji, servisu
- Implementace nových řešení včetně testování a školení uživatelů
- Vytváření složitějších reportů v excelu včetně programování maker
- WSDL/EDI implementace, zpracování iDoc
- Aktivní spolupráce s ostatními členy týmu na plnění všech úkolů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení
- Firemní benefity

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco, kancelářské techniky atd., s obratem v řádu desítky miliard, hledáme vhodného kandidáta na pozici Interní IT SAP PODPORA.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Analytické myšlení, argumentační schopnosti, prezentační dovednosti
- Výbornou znalost MS Excel včetně maker a VBA
- Základní znalost SAP
- Znalost programování ABAP výhodou
- Praxi z obchodní nebo výrobní firmy (alespoň na částečný úvazek)
- Vysokoškolské vzdělání (v případně nesplnění požadavku na vzdělání - delší pracovní zkušenost)
- Komunikativní AJ
- Aktivní přístup, ochotu pomáhat, časovou flexibilitu
- Znalost problematiky logistiky, skladového a materiálového hospodářství vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3650127  Datum zveřejnění: 27.4.2020