IT support

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Říčany, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Podpora firemních procesů především ve skladovém hospodářství, nákupu, prodeji, servisu
• Tvorba složitějších reportů v excelu včetně programování maker
• Návrhy na zjednodušení procesů, příprava zadání, testování
• Účast na vývojových projektech v prostředí SAP (MM/SD/WM)
• Aktivní spolupráce s ostatními členy týmu na plnění všech úkolů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
• Firemní benefity
• Odpovídající platové ohodnocení
• Práce na hlavní pracovní poměr
• Lokalita pracoviště: Říčany

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco, kancelářské techniky atd., s obratem v řádu desítky miliard, hledáme vhodného kandidáta na pozici IT PODPORA FIREMNÍCH PROCESŮ.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Výbornou znalost MS Excel a Word
• Znalost PHP, SQL (MySQL, MSSQL), HTML, CSS, javascript, linux
• Znalost maker v excelu a VBA
• Výhodou je znalost SAP
• Praxe z obchodní nebo výrobní firmy (alespoň na částečný úvazek)
• Vysokoškolské vzdělání (v případě nesplnění požadavku vzdělání – delší pracovní zkušenost)
• Logické myšlení
• Komunikativní AJ
• Ochotu pomáhat a smysl pro týmovou spolupráci
• Časovou flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3650136  Datum zveřejnění: 18.3.2020