JOBSTART, s.r.o. JOBSTART, s.r.o.

IT support (Ref. č.: 4945)

Místo práce
Říčany, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Podpora firemních procesů především ve skladovém hospodářství, nákupu, prodeji, servisu
• Tvorba složitějších reportů v excelu včetně programování maker
• Návrhy na zjednodušení procesů, příprava zadání, testování
• Účast na vývojových projektech v prostředí SAP (MM/SD/WM)
• Aktivní spolupráce s ostatními členy týmu na plnění všech úkolů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
• Firemní benefity
• Odpovídající platové ohodnocení
• Práce na hlavní pracovní poměr
• Lokalita pracoviště: Říčany

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco, kancelářské techniky atd., s obratem v řádu desítky miliard, hledáme vhodného kandidáta na pozici IT PODPORA FIREMNÍCH PROCESŮ.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.10.2019 (zbývá ještě 14 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Výbornou znalost MS Excel a Word
• Znalost PHP, SQL (MySQL, MSSQL), HTML, CSS, javascript, linux
• Znalost maker v excelu a VBA
• Výhodou je znalost SAP
• Praxe z obchodní nebo výrobní firmy (alespoň na částečný úvazek)
• Vysokoškolské vzdělání (v případě nesplnění požadavku vzdělání – delší pracovní zkušenost)
• Logické myšlení
• Komunikativní AJ
• Ochotu pomáhat a smysl pro týmovou spolupráci
• Časovou flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

JOBSTART s.r.o.
Vodičkova 736/17
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Dagmar Palinková
Tel.: +420727931009
E-mail: poslat životopis
ID: 3650136   Datum zveřejnění: 30.9.2019