Nákupčí junior

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Říčany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2020

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zodpovědnost za produktové portfolio
• Reakce produktového portfolia na změny v závislosti na monitorování trhu
• Nákup produktů a vyjednávání o cenách s dodavateli
• Spolupráce s marketingovým oddělením
• Vyhodnocování prodeje, reporting
• Distribuce zboží obchodním partnerům

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
• Možnost kompletně budovat produktovou řadu a distribuovat ji do evropských domácností
• Různorodou práci a motivující práci s prokazatelnými výsledky
• Zajímavé platové ohodnocení platové ohodnocení
• Firemní benefity
• Lokalita pracoviště – Říčany u Prahy

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco, kancelářské techniky atd., hledáme do centrály se sídlem Praha Říčany vhodného kandidáta na pozici Nákupčí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Nákup

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Alespoň 2 roky praxe v oblasti nákupu
• Výhodou jsou zkušenosti s nákupem elektroniky
• Schopnost orientace na trhu
• Vynikající komunikační dovednosti
• Zkušenosti s prací v Excelu
• Anglický jazyk na úrovni B2 - výhodou
• Proaktivita a časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3650207  Datum zveřejnění: 2.12.2019