Pracovník ve výrobě potravin

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Dubenec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
16 000 - 20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· ruční a strojová výroba
· příprava těsta
· vaření a naplňování výrobků
· příprava k expedici
· úklid pracoviště, strojů a zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

· práci na HPP
· odpovídající mzdové ohodnocení (16 000,- až 20 000,- Kč/měsíc hrubého)
· odměny na základě osobního hodnocení nad rámec základní mzdy
· zajištěná doprava ze Dvora Králové a Jaroměře
· volné soboty - krátký/dlouhý týden (volné dva prodloužené víkendy v měsíci)
· příspěvek na dopravu v závislosti na vzdálenosti
· slevu na firemní výrobky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Pro našeho klienta, stabilní firmu v oblasti výroby potravin, hledáme pracovníky do výroby, kteří jsou ochotni pracovat na směny. Nabízíme příjemný pracovní kolektiv a individuální pracovní ohodnocení za výkon.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· spolehlivost, pečlivost, pracovitost
· aktivní přístup
· manuální zručnost
· odpovídající zdravotní stav (práce ve stoje)
· ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní a dopolední směna)
· flexibilitu (není pevná pracovní doba)
· praxe v oboru není podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3655845  Datum zveřejnění: 30.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16 000 - 20 000 Kč/měsíc