Junior SAP konzultant s němčinou - Komplexní trénink!

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Vodičkova 17, Nové Město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Váš budoucí zaměstnavatel je známá značka sloužící klientům po celém světě. Tisíce společností se spoléhají na jejich pomoc v oblasti lidských zdrojů – nejdůležitějším kapitálem v každém odvětví.

Nyní nabízí příležitost pro juniorní kandidáty s technickým nadáním, kteří by se rádi zapojili do komplexního školení a chtějí se uplatnit na pozici JUNIOR CONSULTANT – SAP.

Co bude Vaší prací:
- V prvních měsících se zúčastníte jedinečného školení, které Vám umožní pochopit HR procesy a technické aspekty SAP
- Později budete hlavním kontaktem pro klienty z Německa, kteří budou potřebovat Vaši pomoc při implementaci konkrétních řešení či řešení problémů
- Budete schopni porozumět technickým aspektům SAP i HR tématům (naučíte se během úvodního školení)

Jaké jsou naše požadavky:

- Technická způsobilost – ideálně, pokud již máte zkušenosti v IT podpoře nebo podobných oblastech IT (není nutné)
- Máte schopnost samostatně přemýšlet a vyvodit logické závěry
- Jste komunikativní, Vaše angličtina a němčina jsou na úrovni cca B2

Co nabízíme:

- Rozsáhlé školení, které Vám otevře dveře do světa SAP a HR, což může vést ke komplexní kariéře v těchto oblastech
- Mezinárodní prostředí a později možnost příležitostně navštívit klienty v zahraničí
- Vertikální i horizontální možnosti růstu
- Konkurenční nástupní plat s ročním bonusem
- Balíček firemních benefitů zahrnující extra dovolenou, stravenky, jazykové kurzy zdarma, kartu Multisport atd.

Zašlete nám svůj životopis v anglickém jazyce a staňte se tolik vyhledávaným konzultantem SAP – zvyšte svou cenu na trhu práce!

Pozn.: Budou zvažování pouze kandidáti s povolením pracovat v EU.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní společnost, konzultační služby v oblasti HR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3668927  Datum zveřejnění: 15.5.2019