Obchodní zástupce - plasty

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Jablonec nad Nisou, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti výroby technických plastů hledáme vhodného kandidáta na pozici TECHNICKO-OBCHODNÍ MANAŽER-TECHNICKÉ PLASTY.

Pracovní náplň
-správa stávajícího kmene zákazníků
-akvizice nových klientů
-zaměření na přesně obráběné díly z technických plastů
-práce v kanceláři 4 dny, 1 den v terénu u zákazníků
-čtení technických výkresů, vytváření nabídek
-technické poradenství pro použití technických plastů

Požadujeme
-min. SŠ ekonomického nebo technického zaměření
-praxe v obchodě s produkty technického směru na pozici obchodního zástupce
-orientace v technických výkresech
-technický přehled, základní znalost obrábění
-organizační schopnosti
-dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
-spolehlivost, samostatnost
-NJ nebo AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme
-zázemí nadnárodní společnosti
-zajímavou práci
-zaškolení do problematiky plastů a obrábění
-nástup možný ihned
-fixní plat + prémie
-služební automobil i k osobnímu užívání
-kancelář okr. Jablonec nad Nisou, region Severní Čechy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomické/technické

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3677205  Datum zveřejnění: 25.6.2019