Personalista / HR Generalist

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš zákazník, notoricky známá společnost v potravinářském průmyslu, hledá do svého týmu v Plzni kandidáta na pozici Personalista / HR Generalist. Pokud jste komunikativní člověk s praxí v oboru, který chce různorodou práci a kvalitní kolektiv, můžete být ten pravý.

Čeká na Vás velice příjemné prostředí, z kterého lidé odcházejí (s humorem, samozřejmě) jenom na mateřskou nebo do důchodu, krásné benefity včetně 13. platu a stabilní zázemí velké, ale rodinně působící firmy.

Co na Vás bude čekat:

• nástupy, výstupy, pohovory - administrativa a komunikace s uchazeči, zjišťování požadavků od vedoucích oddělení, výběrová řízení a spravování náborových prostředků
• personální evidence – vedení údajů o zaměstnancích, a to včetně agenturních zaměstnanců
• správa informací v systému SAP

Co firma nabízí:

• kvalitní prostředí s lidským přístupem, kde se můžete nadále rozvíjet v oblasti personalistiky
• 13. mzdu na konci roku
• Slevy na veškerý sortiment na prodejnách
• Flexibilní začátek a konec pracovní doby
• Mzda dle zkušeností
• Ale i „klasiky“ jako stravenky, penzijní připojištění atd.

Zašlete mi životopis a přijďte se podívat, jak to ve firmě chodí. Na pohovor Vás připravíme nejlépe, jak umíme. Pak už to bude jen o Vás a na Vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Náš zákazník je velice známá společnost v potravinářském průmyslu. Více informací v pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3696054  Datum zveřejnění: 17.6.2019