Zákaznický servis - pasivní linka

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme milého člověka do zákaznického servisu na pasivní linku pro společnost, prodávající a následně i servisující domácí spotřebiče s centrálou na P5 přímo u stanice Metra B. Pokud hledáte samostatnou práci, nebojíte se zvednout telefon a přijmout telefon od neznámých lidí, kteří se chtějí zeptat na spoustu dotazů ohledně sortimentu, nebo si objednat servis na již zakoupené výrobky, napište nám - tentokrát to budeme my, kdo bude odpovídat na vaše dotazy.

Požadavky:

- SŠ (s pracovními zkušenostmi možno i bez maturity)
- komunikativnost, příjemné vystupování v telefonickém kontaktu

Nabízíme:

- zajímavou práci v zákaznickém servisu pro celosvětově velkou mezinárodní společnost
- speciální zaškolení každého zaměstnance
- dobré finanční ohodnocení
- luxusní pracovní prostředí a kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

nadnárodní společnost v oblasti obchodu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3743719  Datum zveřejnění: 20.8.2019