20 000 - 35 000 CZK
JOBSTART, s.r.o. JOBSTART, s.r.o.

Telefonní operátor - až 35 000 Kč + volné víkendy! (Ref. č.: 5003)

Místo práce
Pardubice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Telefonní komunikace a administrativa spojená s přáním klienta, přestavení novinek
• Zpracování požadavků klienta, individuální přístup ke každému klientovi
• Samostatná administrativní činnost a práce s interními systémy

Informace o mzde

variabilní - záleží především na Vás :-)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku – postupné nástupy na směnu první týden od 7:00 - 15:30, další 8:00 - 16:30, další 9:00 - 17:30 a poslední 10:30 - 19:00
• Zajímavé finanční ohodnocení, nástup 20 000 Kč, po zkušební době 21 000 Kč, po dalším zapracování 25 000 - 27 000 Kč, 29 000 - 31 000 Kč, strop na této pozici je 35 000 Kč
• Možnost částečného home-office
• Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené + 5 dní Sick days, příspěvek na penzijní/životní pojištění, stravenky, slevy na produkty společnosti, příspěvek na dětské tábory, společenské akce (sportovní den, vánoční večírek…)
• Pro hokejové fanoušky je zde možnost sdílet permanentní vstupenky na zápasy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Stabilní česká společnost.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Dobrá znalost českého pravopisu a příjemný mluvený projev
• Psaní deseti-prstovou hmatovou metodou a znalost obchodní korespondence VÝHODOU
• Schopnost flexibilně reagovat na potřeby klienta

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

JOBSTART s.r.o.
Vodičkova 736/17
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Tůmová
Tel.: +420602234660
E-mail: poslat životopis
ID: 3750582   Datum zveřejnění: 29.8.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   variabilní - záleží především na Vás :-)