Finanční/účetní analytik/-čka

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zabezpečujete vedení účetnictví podle českých a mezinárodních účetních standardů.
Máte zodpovědnost za svěřenou oblast účetnictví, odpovídat za její správné vedení, připravovat podklady, provádět analýzy dat a zajišťovat interní kontroly.
Dále budete spolupracovat při auditech společnosti a účetní závěrce. Implementujete změny s dopady do účetnictví a spolupracujete s ostatními odděleními na svěřených úkolech.
Zodpovídáte za správnost reportovaných dat ve vztahu k regulatorním požadavkům.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Přátelskou atmosféru v moderních kancelářích v centru Prahy
Skvělý tým lidí, se kterými je radost pracovat 
Kariérní růst v rámci mezinárodní finanční skupiny
Atraktivní plat a nadstandardní systém benefity (5 týdnů dovolené, 5 sickdays, jazykové vzdělávání, slevy na produkty společnosti (výhodné bankovní produkty), penzijní a důchodové pojištění, příspěvky na sport, kulturu; zajímavé teambuldingy aj.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

mezinárodní finanční instituce

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ ekonomického vzdělání a min. 2-3 roky praxe v oblasti účetnictví, controllingu, případně jiná, obdobná praxe ve financích
Zkušenosti z finanční instituce budou velkou výhodou
Znalost angličtiny min. B2
Máte analytické myšlení, baví Vás práce s čísly a umíte najít řešení v náročných situacích
Samostatnost, vnitřní motivaci a nadšení pro věc
Nebojíte se změn, jsou pro Vás naopak výzvou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3775421  Datum zveřejnění: 30.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 000 - 60 000 Kč/měsíc