Reagujte bez životopisu

Operátor - mechanik + nadstandardní benefity!

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Kutná Hora, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22 720 - 30 000 Kč/měsícpoukázky (Cafeteria) v hodnotě 6 000 Kč, penzijní připojištění od 8 180 Kč ročně, životní a úrazové pojištění i mimo pracovní dobu, Multisport karta, jedno jídlo zdarma v rámci nepřetržitého provozu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zajištění plynulého chodu výrobních strojů
- v případě menší poruchy - se postaráš o její odstranění, aby se co nejméně omezila výroba
- provádění pravidelné údržby strojů
- práce v týmu tzn. podpora ostatních členů v týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- hrubá měsíční mzda od 22,720 Kč a příspěvek za směnný provoz až 4,500 Kč
- poukázky (Cafeteria) v hodnotě 6,000 Kč
- penzijní připojištění od 8,180 Kč ročně
- 2x ročně příspěvek na dovolenou v celkové hodnotě 1,6x hrubé mzdy
- 4 dny zdravotního volna (sick days)
- Multisport karta
- životní a úrazové pojištění i mimo pracovní dobu!
- jedno jídlo zdarma v rámci nepřetržitého provozu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Nadnárodní výrobní společnost, která si Váží svých zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Manuální zručnost.
Pokud Vás baví rozebírat a opravovat věci, je tato pozice pro Vás jako dělaná :-)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3784867  Datum zveřejnění: 12.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22 720 - 30 000 Kč/měsícpoukázky (Cafeteria) v hodnotě 6 000 Kč, penzijní připojištění od 8 180 Kč ročně, životní a úrazové pojištění i mimo pracovní dobu, Multisport karta, jedno jídlo zdarma v rámci nepřetržitého provozu