Property a Asset manager

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta v oblasti chemického průmyslu hledáme zkušeného Property a Asset managera.

Náplň práce
- Řídí majetek a služby v rámci společností za účelem efektivního a plynulého fungování procesů
- Zabezpečuje adaptování vybraných procesů, postupů na lokální podmínky, jejich implementaci, pravidelnou kontrolu implementovaných procesů a v případě potřeby i jejich změny za účelem optimalizace a zvýšení efektivnosti procesů a využití kapacit
- Řídí implementaci, provoz a další rozvoj jednotného systému evidence nemovitostí společnosti v České republice
- Zodpovídá za prodej a nákup nemovitostí v souladu s optimálním portfoliem a za sjednocení systémů evidence nemovitostí
- Zastřešuje oblast dokumentačních služeb, řídí proces odevzdávání a uchovávání dokumentů v úzké spolupráci s kolegy
- Řídí vozový park osobních a užitkových vozidel
- Oficiálně reprezentuje svěřené oddělení ve vztahu k obchodu a funkčním útvarům
- Kontroluje a řídí činnosti reportování směřující k jeho právním a obchodním vedoucím
- Participuje osobně na interních projektech souvisejících s činností oddělení Property and Asset.
- Vykonává i jiné práce související s pozicí na základě pověření vedoucím (např. ad-hoc reporty, činnosti v rámci oddělení, zastoupení ostatních kolegů v jejich nepřítomnosti)
- plní pokyny nadřízeného v souvislosti s vykonávanou prací

Požadujeme
- Vysokoškolské vzdělání - podmínkou
- Praxi na pozici Property a Asset manažera alespoň 2 roky – podmínkou
- Zkušenost s vedením týmu podřízených - podmínkou
- AJ na komunikativní úrovni
- Znalost MS office
- Prezentační schopnosti

Nabízíme
- Zázemí mezinárodní a stabilní společnosti
- Motivační ohodnocení dle zkušeností
- Možnost nadále se rozvíjet a vzdělávat
- Zajímavé firemní benefity
- Lokalita pracoviště – Praha 1

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

významný klient v oblasti chemického průmyslu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3785057  Datum zveřejnění: 18.3.2020