Finanční účetní

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Finanční účetní.

Náplň práce
- příprava podkladů pro fakturace a zaúčtování faktur
- platby a jejich převod mezi účty
- identifikace a párování plateb
- komunikace s dodavateli
- kooperace s auditory a daňovým poradcem
- kooperace na různých projektech společnosti
- související administrativa

Požadujeme
- SŠ/VŠ ekonomického směru
- v případě SŠ vzdělání praxe alespoň 1 rok v oboru
- AJ komunikativní
- standardní znalost MS Office, SAP výhodou
- pečlivost, zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme
- skvělý kolektiv a stabilní zázemí mezinárodní společnosti
- možnost karierního růstu
- pravidelní vzdělávání
- flexibilní pracovní doba
- krásný balíček benefitů: 25 dní dovolené, 5 sick days, příspěvek na stravování, penzijní a životní připojištění, pravidelné občerstvení na pracovišti, hrazení kurzů a další!
- lokalita pracoviště Praha 5

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

nadnárodní společnost v oblasti financování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3804880  Datum zveřejnění: 7.11.2019