Advokát/ firemní právník pro interní právní oddělení (možnost IČO)

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta z oblasti facility businessu hledáme advokáta/ firemního právníka, aby rozšířil řady interního menšího právního týmu.

VÁŠ PROFIL:
V ideálním případě máte složené advokátské zkoušky. Je ceněná předchozí praxe ze sfér podnikového, pracovního, korporátního nebo facility- nemovitostního práva.
Dále se u Vás předpokládá znalost českého jazyka na perfektní úrovni a znalost jazyka anglického na úrovni komunikativní.

NABÍZÍME:
- zajímavé finanční ohodnocení
- možnost spolupráce na IČO
- možnost home office
- 5 týdnů dovolené ( i v případě spolupráce na IČO)
- flexibilní pracovní doba
- hlídané parkování v areálu
- kariérní postup
- notebook a mobilní telefon
- nástup možný ihned nebo dohodou

Budeme se těšit na Vaše reakce případně na doporučení Vašich známých.

Více informací na [email protected] nebo +420 725 843 791

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Koupě, prodej, pronájem a správa nemovitostí

klientz oblasti facility businessu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3820838  Datum zveřejnění: 28.11.2019