Technolog pekárenské výroby - Morava

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta – obchodní společnost, ceněnou svými zaměstnanci i klienty, hledáme vhodného kandidáta na pozici:
Technolog pekárenské výroby – s praxí - Morava

Náplň práce:

- Kontrola kvality výroby
- Určování a dodržování výrobních postupů
- Dodržování hygienických norem
- Spolupráce na vývoji nových pekárenských a cukrářských výrobků
- Zavádění nových produktů do výroby
- Technická podpora a řešení problémů týkajících se výroby
- Vyjednávání s dodavateli surovin – rozhodování o použitých surovinách
- Účast na otevírání či rekonstrukcích nových pekáren
- Sledování a organizace produktivity práce
- Manuální podpora výroby v případě vypjatých situací (sezóna – vánoční, velikonoční)
- Koordinace vedoucích pekáren – NUTNÁ předchozí zkušenost s vedením týmu kolegů
- Řízení několika pekárenských poboček – cestování při práci ve svěřeném regionu

Požadujeme:

- Praxi na pozici pekaře – NUTNOSTÍ
- Zkušenost jako technolog pekárenské výroby alespoň 2 roky NUTNOSTÍ
- Předchozí zkušenost s vedením týmu kolegů
- Znalosti v oblasti technologie výroby pekárenských výrobků
- ŘP skupiny B
- Ochota cestovat po svěřeném regionu – Morava + Pardubice

Nabízíme:

- Spolupráci s nadnárodní společností
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Motivující příjem
- Možnost kariérního růstu
- Spousta firemních benefitů
- Lokalita pracoviště – Morava + Pardubice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

obchodní společnost, ceněná svými zaměstnanci i klienty

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3831319  Datum zveřejnění: 20.4.2020