Asistent/ka personálního oddělení

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Říčany u Prahy, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky hledáme do centrály se sídlem v Říčanech u Prahy vhodného kandidáta na pozici Asistent/ka personálního oddělení.

Pracovní náplň:

- Administrativa týkající se personálních procesů (pracovní smlouvy, dodatky, ukončení)
- Nábor zaměstnanců (inzerce, správa CV, předvýběr kandidátů, účast na pohovorech, spolupráce s personálními agenturami)
- Správa databáze zaměstnanců
- Reporting mezd, výsledků a personálních statistik
- Komunikace napříč provozovnami a s manažery

Požadujeme:

- Zkušenosti v administrativě
- Velmi dobrá znalost MS Excel (vzorce, filtrování, kontingenční tabulky)
- Orientace v pracovním právu výhodou
- Logické a analytické myšlení
- Dobré komunikační schopnosti
- Časová flexibilita, proaktivita a pečlivost

Nabízíme:

- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- Motivující příjem
- Různorodou práci
- Možnost kariérního růstu
- Benefity: 13. plat, firemní notebook a telefon
- Příjemné pracovní prostředí
- Lokalita Říčany u Prahy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco, kancelářské techniky atd.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3879522  Datum zveřejnění: 27.3.2020