Skladník

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Blansko, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 23 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta společnost FLAMEX - Stavebniny 2000, spol. s r. o. - hledáme kandidáta na pozici SKLADNÍK.

Náplň práce
• Příjem a naskladňování zboží
• Kontrola přijatého (naskladňovaného) zboží
• Výdej zboží (vyskladnění)
• Příjem a výdej zboží na základě tištěných prodejních dokladů, dodací listů atd (znalost PC není potřeba !)
• Práce s VZV
• Práce v jednosměnném provozu

Požadavky
• ŘP skupiny B - podmínkou (pro práci s VZV)
• Praxe ve skladu výhodou
• Zkušenost s řízením VZV výhodou
• Ochota, zodpovědnost a spolehlivost
• Časová flexibilita
• Čistý trestní rejstřík

Nabízíme
• Spolupráci se stabilní společností, která je na trhu v ČR již 25 let
• Nabízíme stabilní a zajímavou práci v malém a přátelském kolektivu
• Zajímavou mzdu 25.000 – 28.000 Kč
• Zaškolení uchazečů bez praxe
• Nástup ihned/dohodou (vhodného zájemce přijmeme kdykoliv, bez ohledu na stáří tohoto inzerátu!)
• Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• Jednosměnný provoz (s možností čerpání náhradního volna)
• Příspěvek na stravování
• Zaměstnanecké slevy
• Platové zvýhodnění pro uchazeče např. s ŘP sk. C atd
• Další zajímavé výhody pro spolehlivého zaměstnance
• Lokalita pracoviště: Tovární 531, 679 32 Svitávka - FLAMEX - Stavebniny 2000, spol. s r. o. - provozovna Svitávka, okres Blansko
• Kontakt: tel. 605 248 500, volejte kdykoliv, nebo zašlete svůj pracovní životopis na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

stavební společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3899111  Datum zveřejnění: 30.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc