JOBSTART, s.r.o. JOBSTART, s.r.o.

IT podpora firemních procesů

Místo práce
Říčany u Prahy, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost hledáme kandidáta na pozici IT PODPORA FIREMNÍCH PROCESŮ.

Náplň práce:
- Podpora firemních procesů především ve skladovém hospodářství, nákupu, prodeji, servisu
- Tvorba složitějších reportů v excelu včetně programování maker
- Návrhy na zjednodušení procesů, příprava zadání, testování
- Účast na vývojových projektech v prostředí SAP (MM/SD/WM)
- Aktivní spolupráce s ostatními členy týmu na plnění všech úkolů

Požadujeme:
- Výbornou znalost MS Excel a Word
- Znalost PHP, SQL (MySQL, MSSQL), HTML, CSS, javascript, linux
- Znalost maker v excelu a VBA
- Výhodou je znalost SAP
- Praxe z obchodní nebo výrobní firmy výhodou
- Logické myšlení
- AJ komunikativní
- Ochotu pomáhat a smysl pro týmovou spolupráci
- Časovou flexibilitu

Nabízíme:
- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- Firemní benefity
- Motivující příjem
- Práce na hlavní pracovní poměr
- Lokalita pracoviště: Říčany u Prahy

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Obchodní společnost

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

JOBSTART s.r.o.
Vodičkova 736/17
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Dagmar Palinková
Tel.: +420727931009
E-mail: poslat životopis
ID: 3912820  Datum zveřejnění: 17.5.2020