Skladník/manipulant - Říčany u Prahy

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Říčany u Prahy, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci ve skladu za slušné peníze a v prostředí, kde si zaměstnavatel opravdu váží práce každého pracovníka? Tak hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta - úspěšnou obchodní společnost s dobrou pověstí z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, kancelářské techniky atd. - hledáme posily do skladu. Na této pozici má pracovník na starost vykládku a nakládku kamionů, vyskladňuje a zaskladňuje zboží a provádí jeho konsolidaci. Dále balí zásilky, připravuje je k odeslání a kompletuje výrobky. Uchazeč na této pozici také udržuje sklad přehledný.

Požadujeme:

- Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
- Oprávnění na VZV výhodou
- Trestní bezúhonnost
- Zodpovědný přístup k práci
- Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav
- Časovou flexibilitu - pracovní doba od 8:30 do 17:00

Nabízíme:

- motivační mzda
- zaměstnanecké výhody a benefity
- zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti
- uplatnění i pro absolventy
- perspektivu dlouhodobé spolupráce
- lokalita pracoviště - Říčany u Prahy

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Velkoobchod.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3915268  Datum zveřejnění: 22.5.2020