Provozní elektronik - Tachov

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti elektronického průmyslu hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Provozní elektronik

Náplň práce:
• Zvyšování a zajišťování kvality produktů s minimálními náklady na testování
• Optimalizace výrobních nákladů prostřednictvím zpětné vazby do výroby a QM
• Péče a údržba zkušebních zařízení
• Opravy linek a zařízení podle specifikovaných zkušebních postupů. Dokumentace vzorců chyb a jejich příčin
• Údržba/údržba testovacích adaptérů pro ICT, funkční testování a zajištění provozuschopnosti
• Sledování zkušebního zařízení s ohledem na potřebné kalibrace, zahájení kalibrací.
• Kontrola úplnosti objednávkových podkladů a zjištění zda odpovídají aktuálnímu stavu změn
• V případě potřeby také pomoc při vývoji testovacího zařízení.

Požadavky:
• Elektro vzdělání
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 Sb., § 5 a více
• Elektrotechnickou znalost, znalost čtení v elektro dokumentaci
• Základní znalosti měřící a regulační techniky
• Vysoký smysl pro zodpovědnost, objektivitu, sebekázeň
• Organizační a koordinační schopnosti, systematický a racionální způsob práce, schopnost týmové práce
• Flexibilita a ochota učit se

Nabízíme:
• Práci pro úspěšnou nadnárodní společnost
• Možnost kariérního růstu
• Práci na jednosměnný provoz (6:00 – 14:30 nebo 7:00 – 15:30)
• Lokalita pracoviště: Tachov

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Poskytuje služby týkající se výroby a také další služby. Jedná se přitom zejména o výrobní procesy pro oblast elektroniky, které jsou náročné jak časově, tak i s ohledem na podíl ruční práce, příkladem může být montáž koncových přístrojů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4423391  Datum zveřejnění: 12.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc