Obchodní asistentka

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme parta ALLIANZ Ostrava a patříme k TOP 10 týmům v rámci Allianz ČR. Do našeho týmu přijmeme nového kolegu/kolegyni, který má rád nové výzvy a nebojí se překonávat překážky a sám sebe.

Aktuálně hledáme Obchodní asistentku/ asistenta.

Náplň práce:

• zajištění chodu kanceláře
• komunikaci s klienty
• příprava a kontrola zasedacích prostor před poradami
• administrativní zpracování nabídek pojištění pro klienty
• řešení požadavků klientů
• správa a servis pojistného kmene
• zpracování reportů pro vedení společnosti
• další administrativní činnosti

Požadujeme:

• minimálně SŠ vzdělání s maturitou – PODMÍNKOU
• komunikační a vyjadřovací schopnosti
• obchodního ducha
• čistý trestní rejstřík a finanční bezúhonnost
• zkušenost z finanční sféry – VÝHODOU
• zkoušky IDD – VÝHODOU, nikoliv podmínkou
• praxi na administrativní pozici – VÝHODOU, nikoliv podmínkou
• znalost práce na PC
• příjemné vystupování
• ŘP skupiny B – VÝHODOU, nikoliv podmínkou
• zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

• spolupráci se stabilní pojišťovnou
• zajímavou a různorodou práci
• motivující příjem – fix + provize + pravidelné odměny
• spolupráci na IČO
• firemní benefity (operativní leasing, Multisport karta, slevy na mobilní tarify a elektroniku...)
• zaškolení a vzdělávání
• naši osobní podporu při zapracování
• lokalita pracoviště Ostrava a okolí
• kanceláře v Ostravě, Opavě, Krnově, Bruntále, Novém Jičíně, Kopřivnici, Příboru, Frenštátě, Karviné, Havířově, Orlové, Českém Těšíně, Frýdlantě n.O.…

V případě zájmu o pozici zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Allianz pojišťovna, a.s. - Nabízíme široký rozsah pojištění pro fyzické osoby a firmy od autopojištění přes majetkové pojištění, životní pojištění, cestovní pojištění, penzijní produkty až po pojištění pro průmysl a individuální rizika.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Řidičský průkaz sk. B je výhodou.
Zkušenost z finanční sféry – VÝHODOU.
Zkoušky IDD – VÝHODOU, nikoliv podmínkou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4425815  Datum zveřejnění: 15.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc