Reagujte bez životopisu

Manager týmu/ Vedoucí týmu

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V rámci Allianz pojišťovny patříme k TOP 10 týmům v celé ČR.
Mezi nás přijmeme nového kolegu/kolegyni, který má rád nové výzvy a nebojí se překonávat překážky a sám sebe.
Aktuálně hledáme Managera týmu/ Vedoucího týmu.

Náplň práce
· motivace, rozvoj a vedení obchodníků v týmu
· nábor a adaptace nových kolegů
· realizace obchodních setkání s klíčovými klienty
· správa a servis pojistného kmene
· zpracování reportů pro vedení společnosti
· účast na setkání managementu

Požadujeme
· minimálně SŠ vzdělání – PODMÍNKOU
· čistý trestní rejstřík a finanční bezúhonnost
· komunikační a vyjadřovací schopnosti
· obchodního ducha a dravost
· praxi v oboru pojišťovnictví, finanční nebo realitní sféry – VÝHODOU
· zkoušky IDD – VÝHODOU, nikoliv podmínkou
· zkušenost s řízením obchodního týmu
· znalost práce na PC
· příjemné vystupování, zodpovědnost, samostatnost
· ochotu růst a rozvíjet obchod srdcem jako my
· odolnost vůči stresu
· ŘP skupiny B – VÝHODOU, nikoliv podmínkou

Nabízíme
· spolupráci se stabilní pojišťovnou
· komplexní portfolio služeb a produktů včetně hypoték, úvěrů a investic
· akční a různorodou práci
· motivující provizní systém -roční fix 245.000,-Kč + provize + superprovize z týmu + pravidelné odměny
· pravidelnou odměnu za správu vlastního portfolia – provize za péči
· vyšší karierní stupeň již při začátku spolupráce
· ještě vyšší karierní stupeň v druhém roce
· bonusové finanční ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
· spolupráci na IČ
· firemní benefity (operativní leasing, slevy na mobilní tarify a elektroniku, Multisport karta, pojištění, i u vybraných obchodních partnerů...)
· možnost kariérního růstu
· hrazené zaškolení i další vzdělávání a mentoring
· naši osobní podporu při adaptaci a zapracování
· lokalita pracoviště Ostrava, Opava, Nový Jičín

V případě zájmu o pozici zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- operativní leasing
- slevy na mobilní tarify a elektroniku
- Multisport karta
- pojištění
- možnost kariérního růstu
- hrazené zaškolení i další vzdělávání a mentoring

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Allianz pojišťovna, a.s. je pojišťovna působící v Česku, kde nabízí pojištění majetku a odpovědnosti, životní pojištění, cestovní pojištění, finanční produkty, penzijní připojištění či pojištění vozidel v rámci povinného ručení a havarijního pojištění.
Allianz patří v Česku mezi dlouhodobě mezi největší pojišťovny.
A my rámci Allianz pojišťovny patříme k TOP 10 týmům v celé ČR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4539980  Datum zveřejnění: 16.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc