Špecialista zákazníckeho servisu

JOBSTART, s.r.o.

Miesto práce
Prievozská, Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme pre Vás zajímavú pracovnú príležitosť v administratíve. Aktuálne hľadáme kandidátov/kandidátky na pozíciu„Špecialista zákazníckeho servisu“. Pokiaľ si viete zorganizovať čas a hľadáte rôznorodú prácu, kde budete predovšetkým komunikovať a zároveň nahadzovať údaje do systému, mohla by Vás táto ponuka zaujať.

Aktuálne ponúkame voľné miesto u nás v tíme, kde budete mať spoločne s kolegyňou na starosti hneď niekoľko činností. Potrebujeme človeka, který sa „postará“ o nášho zákazníka a zároveň bude podporou pre účtovné oddelenie a kolegov obchodníkov. Vašou úlohou bude odkomunikovať objednávky od našich zákazníkov, objednať tovar v IC, nahodiť objednávky v našom internom systéme a po dodaní a prijatí tovaru do systému vystaviť na zákazníka faktúru.

Hľadáme niekoho, kto svojím zápalom a pracovitosťou zapadne k nám do tímu. Ideálne ak máte aspoň minimálne vzdelanie ekonomického smeru prípadne skúsenosti z predchádzajúcej práce. Ale pokiaľ skúsenosti dokážete nahradiť zápalom, tak Vás radi uvidíme a povieme Vám podrobnejšie informácie.

Čo bude Vašou úlohou?

  • Budete komunikovať so zákazníkmi a kompletne spracovávať objednávky až po fakturáciu.
  • Budete evidovať v systéme nových zákazníkov, zakladať nové skladové položky.
  • Budete spracovávať reklamácie.
  • Budete podpora pre účtovné oddelenie (skenovanie dokladov, externých faktúr).
  • Budete podpora pre kolegov obchodníkov.
  • Budete mať na starosti chod kancelárie (objednávanie kuriérov, občerstvenia, nákupy).

Čo očakávame od Vás?

  • SŠ vzdělání s maturitou – ekonomický smer VÝHODOU.
  • Dobrá užívateľská znalosť PC (outlook, excel, word)
  • Ústretový a proaktívny prístup a do určitej miery samostatnosť.
  • Anglický jazyk – B1, nemecký jazyk výhodou.
  • Tímový hráč, který bude skvelou posilou k nám do tímu.

Co Vám ponúkame?

  • Poskytneme Vám stabilné a priateľské prostredie v menšom kolektíve.
  • Pracovný mobil a notebook.
  • 5 týźdňov dovolenky, príspevok na dôchodkové poistenie po odpracovanom 1 roku
  • Multisport karta po skúšobnej dobe.
  • Lekcie anglického jazyka po skúšobnej dobe.

V prípade zájmu o túto pozíciu nám prosím pošlite svoj životopis s fotografiou. My sa s Vami spojíme ohľadom ďalšieho postupu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť zaoberajúca sa dverovými systémami.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Personálna agentura

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kateřina Pavlicová
Tel.: +420733521031
E-mail: poslať životopis
ID: 4823088  Datum zveřejnění: 6.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac