Programátor CNC strojov

JOKERTRIKE s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strojárská spoločnosť Jokertrike s.r.o. so sídlom v Topolčanoch hľadá skúseného kandidáta na pozíciu vedúceho CNC programátora, ktorého náplňou práce bude:
-programovanie CNC sústruhov alebo brúsok a dolaďovanie programov
-spolupráca pri tvorbe výrobných plánov
-zabezpečenie dodržiavania pracovných, technologických a bezpečnostných predpisov
-navrhovanie a implementácia zlepšovacích opatrení vo výrobe
-tvorba technologických postupov, pracovných inštrukcií a ostatných relevantných dokumentov
- kontrola vyrobených súčiastok
-iné podľa požiadaviek vedenia spoločnosti

Možnosť podieľať sa na rozvoji firmy
Vsetky nadcasy su riadne vyplatene
Stravu zabezpečuje zamestnávateľ na prevádzke

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Strojárska spoločnosť zameraná na výrobu súčiastok pre agro , automobilový a letecký priemysel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jokertrike s.r.o.
Dopravná 3969
95501 Topolčany

ID: 3527933   Datum zveřejnění: 30.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   1200