Operátor/programátor CNC ohraňovacího lisu

JoRoFra s.r.o.

Místo práce
Nizozemsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
3 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho zákazníka hledáme Operátor/programátor CNC ohraňovacího lisu

Popis pozice:

- obsluha, nastavování a seřizování ohraňovacího lisu (Trumpf/Safan)
- manipulace s materiálem
- práce s technickou dokumentací
- kontrola výrobků pravidelným měřením
- běžná údržba CNC-ohraňovacího lisu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na HPP
- Plat v hrubém 3.000€ (včetně rezerv), závisí na uchazečových zkušenostech/praxi
- práce s nejmodernějšími technologiemi
- přesčasy dle zákonů Holandska
- ubytování a dopravu do zaměstnání poskytuje zaměstnavatel
- pracovní prostředí, kde je bezpečnost na prvním místě
- růstové příležitosti a školení

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe alespoň 3 roky
- samostatnost a znalost výkresové dokumentace
- znalost zpracování plechu
- ochotný pracovat v 2 směnném provozu
- AJ: B1
- řidičský průkaz B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše firma JoRoFra s.r.o. se zabýva poradenstvím v oblasti náboru zaměstanců pro naše partnery v Holandsku, zejména v oblasti Eindhoven. Činnost, kterou vyvíjíme na území České Republiky je poradenství jak vyhledat vhodné kandidáty na pozice, o které je v Holandsku největší zájem a poté ve spolupráci s Holandskými partnery jsou tito kandidáti zaměstnáni dle CAO (kolektivní smlouva) a tudíž podléhají všem Holandským pracovně právním předpisům.
Kandidáti jsou vybíráni přesně dle požadavku firmy, která projeví zájem a nabídne pracovní pozice. Poté je kandidát o zaměstnání seznámen s firmou, která projevila zájem o jeho schopnosti a dostanou se mu veškeré informace o produktech firmy, stabilitě, pracovní době i mzdě, kterou bude v případě zaměstnání pobírat. Pak už záleži jen na Vás pokud se rozhodnete do této firmy nastoupit nebo počkáte na jinou nabídku.

Otakarova 81
68601 Uherske Hradsite

Kontakt

ID: 4033099  Datum zveřejnění: 13.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/měsíc