Řidič mkd

Josef Vaněk (MPSV)

Místo práce
6, 403 27 Malečov, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči tahačů (83322)

Pracoviště a kontakty

Firma:Josef Vaněk, IČ 87279592
Pracoviště:Malečov 6, 403 27 Malečov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Malečov č.p. 6, Malečov, práce po ČR a EU.
Požadujeme: vzdělání nerozhoduje, řidičské oprávnění sk. C+E, profesní průkaz, kartu řidiče, trestní bezúhonnost, veškeré doklady potřebné pro řidiče v MKD, solidní vystupování u zákazníků a solidní jednání ve firmě, znalost AJ,NJ výhodou, praxe v oboru.
Nabízíme : mzdu 30 000 - 35 000,- Kč., pracovní poměr na dobu neurčitou., nástup možný ihned.
Zájemci si mohou telefonicky sjednat osobní schůzku.

Poslední změna:2016-10-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 10996520722

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání