Reagujte bez životopisu

Vodič MKD

Jovimer CZ spol. s r.o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dle dohody / mozne i ihned
700 - 2 000 EUR/mesiacnastupni plat 45000czk cisteho , po zkusebni dobe 50000czk cisteho + vanocni vernostni odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ridic MKD C+E/ preprava zbozi pod kontrolovanou teplotou

zazemi zavedene dopravni spolecnosti , moznost parkovani CZ i SK , moznost turnusu s prispevkem na dopravu domu

Jsme zavedená firma se sídlem v Brně. Parkování v Brně nebo Praze , pripadne SK dle dohody. Doprava zboží pod kontrolovanou teplotou po cele EU. Autopark do 5ti let věku. DAF, Scania. Plná výbava. Zajímavé finanční ohodnocení, vánoční prémie. Nástupní fixni plat 45t/měs., po zkusebni dobe 50 tis cisteho

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Dopravni spolecnost

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4056725  Datum zveřejnění: 6.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac