Reagujte bez životopisu

Prodavač/ka Řempo - Dlouhá

JUDr. Ivo Vacke

Místo práce
Praha 1, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 40 000 Kč/měsíczajímavé finanční a nefinanční benefity

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodej za pultem v sortimentu:
- železářství
- provaznictví
- technické textilie
- čalounický, sedlářský, brašnářský a obuvnický materiál a nářadí

Součástí je kromě pultového prodeje:
- nákupčí činnost u přidělených dodavatelů
- přejímka zboží
- doplňování zboží
- přijímání a vyřizování objednávek zákazníků za pultem,
telefonem nebo elektronicky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- práci na plný úvazek v centru Prahy, nástup ihned
- možnost kariérního růstu
- příležitost k seberealizaci, předpoklad profesního růstu
- práce na HPP na dobu neurčitou
- provize z obratu
- zajímavé finanční i nefinanční benefity

Informace o náboru

tel.: 603 24 24 24

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vyžadujeme vysoké pracovní nasazení a aktivní přístup k zákazníkům. Je očekávána schopnost soustavného tréninku a sebezdokonalování. Znalost sortimentu, poctivost, spolehlivost, flexibilita a přiměřené zdraví podmínkou.
Výhodou uchazeče pro přijetí na inzerovanou pozici je:
- příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
- zájem o kutilství a technické dovednosti
- časová flexibilita - nepravidelné směny
- oceníme schopnost orientace na zákazníka a týmového ducha
- iniciativní přístup a ochota učit se novým věcem jsou u nás vítány
- znalost anglického, příp. jiného cizího jazyka je výhodou
- praxe v maloobchodě na obdobné pozici výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Prodejna s 30 letou tradicí funguje k všeobecné spokojenosti zákazníků s tradičním sortimentem potřeb pro řemeslníky a nachází se zde okolo šesti tisíci položek druhů zboží. Obuvníci, sedláři, čalouníci, brašnáři a knihaři zde nacházeli po léta sortiment, který by nikde jinde nenašli. Celé řadě výrobců slouží jako distribuční prodejna a zboží dodáváme i dalším maloobchodním prodejnám.
ID: 4162190  Datum zveřejnění: 23.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc