Stavebný majster - Nemecko

JUKA stavby s.r.o.

Miesto práce
JUKA Bau GmbH, Gustav-Freytag-Straße, Erfurt, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
18.10.2021
3 500 EUR/mesiac- ročný bonus Konečná mzda sa odvíja od skúseností a dobre a kvalitne odvedenej práce počas skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia dodávateľov
- kontrola postupu výstavby podľa projektovej dokumentácie
- kontrola kvality
- zaistenie plynulosti výstavby a organizácia na stavbe
- denné záznamy: súpis prác + stavebný denník v slovenskom a nemeckom jazyku
- kontrola prevedených prác
- komunikácia so stavebným dozorom v nemeckom jazyku
- práca na stavbe v tíme (súčinnosť pri stavebných prácach

- práca v zahraničí - Nemecko
- stabilná práca a výhody s atraktívnym finančným ohodnotením
- firemný byt, auto, notebook a telefón
- odborný aj osobný pracovný rozvoj

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, predák, stavebný majster, stavebný dozor, stavbyvedúci

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Samostatnosť
- Flexibilita
- Dobré organizačné schopnosti
- Komunikačné schopnosti
- Príjemné vystupovanie
- Schopnosť pracovať pod tlakom

JUKA Bau GmbH / Bau und Vermittlung/ je spoločnosť pôsobiaca najmä v oblasti stavebníctva na nemeckom trhu a vzhľadom na dobré vzťahy s obchodnými partnermi v Nemeckej republike rozvíjajúca sa aj v sprostredkovateľskej a developerskej činnosti. Bola založená spoločnosťou JUKA stavby s.r.o., ktorá je slovenská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom aj nemeckom trhu už viac ako 20 rokov, najmä v oblasti stavebníctva. Spoločnosť má dlhoročnú prax a skúsenosti v oblasti stavebného podnikania rôznych odvetví výstavby. Pre našu spoločnosť v Nemecku a našich partnerov hľadáme stabilných, kreatívnych a komunikatívnych ľudí s ktorými sa môžeme ďalej rozvíjať. Pre obe spoločnosti pracuje v súčastnosti viac ako 40 stabilných živnostníkov a 4 zamestnancov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4169977  Datum zveřejnění: 27.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac