Obchodní referent/ka s AJ nebo NJ

JUNKER Industrial Equipment s.r.o.

Místo práce
Boskovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACOVNÍ NÁPLŇ

* systematický marketing (budování povědomí o produktech a službách společnosti)
* tvorba cenových nabídek
* podpora kolegy pracujícího „v terénu“
* řešení reklamací
* monitorování platební morálky zákazníků
* organizace služebních cest (zajištění ubytování, letenek, apod.)
* komunikace s mateřskou společností v Německu

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME

* práce pro tradiční ale zároveň velmi inovativní značku
* rozmanitou práci a fajn kolektiv
* týden dovolené navíc
* pružnou pracovní dobu
* paušál na stravu, možnost stravování
* možnost využití příspěvku na penzijní připojištění
* možný termín nástupu: ideálně IHNED

Informace o náboru

Jste spolehlivý a pečlivý typ člověka? Zajímá Vás oblast prodeje a máte v ní alespoň nějakou praxi? Jste zvyklí denně komunikovat v němčině nebo angličtině? pak hledáme právě VÁS!

Strojírenská společnost hledá novou posilu do týmu na pozici: OBCHODNÍ REFERENT/KA S AJ NEBO NJ

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME

* minimálně SŠ vzdělání s maturitou
* praxi na obdobné pozici min. 2 roky
* minimálně středně pokročilou znalost německého nebo anglického jazyka
* uživatelskou znalost MS Excel (tvorba tabulek, funkce)
* zkušenost s interním systémem ABRA Gen výhodou
* spolehlivého a pečlivého člověka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cílem společností koncernu OTTO JUNKER jsou celosvětové dodávky investičních celků pro oblasti tavení železných a neželezných kovů a tepelného zpracování převážně neželezných kovů (hliníku a jeho slitin, mědi a jejích slitin).

Aktivity JUNKER Industrial Equipment s.r.o. vychází především z potřeb společnosti OTTO JUNKER GmbH v oblastech konstrukce, výroby, montáže a dodávky ocelových konstrukcí a elektrozařízení. Stále významnější podíl také představují projekty pro vlastní zákazníky

Ve společnosti JUNKER Industrial Equipment s.r.o. je zaveden integrovaný systém řízení a vedení společnosti přijalo integrovanou politiku k zajištění efektivního řízení.
ID: 4050909  Datum zveřejnění: 23.3.2021