Elektrikáři do Německa nadstandardní podmínky!

K2B Personal Recruiting Burian

Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Košický kraj, Česko, Nemecko, Juhočeský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
od 3000 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hledáme elektrikáře ( jednotlivce i dvojice ) do Německa, jedná sa převážně o dlouhodobé montáže pro stabilní německou firmu na jednom místě, bez častých přesunů.
Nástup do práce okamžitě nebo po dohodě.

Požadujeme praxi v oboru, znalost německého jazyka na úrovni min. mírně pokročilý alespoň u jednoho z dvojice

Platové podmínky od 10,65 do 14,-€/ hod. brutto + diety 6-7,-€ /netto / hodina .

Práce je na hlavní pracovní poměr v Německu, německá pracovní smlouva.

Ubytování zabezpečené, zaměstnanec si hradí sám ( 15€ - 20€ za noc ).
Doprava individuální.
Výplata každý týden.

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- placená dovolená 24 - 30 dní za rok
- nárok na dětské přídavky v Německu
- příplatky za presčasy, práci o svátcích, za noční práci
- asistence slovenského koordinátora
- sociální, zdravotní a důchodové pojištění dle německých zákonů
- možnost výplaty každý týden

Informácie o výberovom konaní

Životopis pošlete na e-mail: [email protected]

Kontaktovat budeme jen uchazeče, kteří splňují výše uvedené podmínky, děkujeme za pochopení

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrikář

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax jako elektrikář
- znalost německého jazyka
- vlastní auto
- samostatnost
- dochvilnost

K2bpersonal je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 200 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3186562  Datum zveřejnění: 13.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 3000 € brutto