Logo kalkulator.cz, s.r.o.

Obchodník po telefonu (40 000 Kč - 70 000 Kč)

kalkulator.cz, s.r.o.

Zenklova 32/28, Praha 8-Libeň, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
3.6.2024
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj,

jsme srovnávač Kalkulátor.cz. Pomáháme lidem šetřit peníze a vše děláme trochu jinak. Jsme fér k zákazníkům a nabízíme jim jen ty nejvýhodnější nabídky. Hledáme zkušené i juniorní obchodníky, kteří se připojí k našemu týmu, převezmou obchodní aktivity a pomůžou nám posouvat naše projekty dál.

Zajímá tě energetikapojištěnífinance nebo telekomunikace? To vše děláme. Stačí se nebát. Nastartuj u nás svou kariéru. Držíme ti místo.

Jak si tě představujeme?

  • Máš maturitu.
  • Umíš zapnout počítač a používat ho. :-)
  • Nebojíš se zvednout telefon a komunikovat se zákazníky.
  • Motivují tě výsledky a máš skvělý tah na branku.
  • Zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost ti nejsou cizí.
  • Jsi komunikativní a máš v sobě dravost.
  • Oceníš vysoké provize i rychlé tempo.
  • Příjemné vystupování v českém jazyce na úrovni rodilého mluvčího je pro tebe samozřejmostí.
  • Pro zákazníka se i rozkrájíš a sneseš mu modré z nebe, protože je u tebe na prvním místě.
  • Máš 100% nasazení a dotahuješ věci do konce.

Co za to?

  • Nabízíme práci na IČO na dobu neurčitou.
  • Garantovaná fixní mzda (30 000 Kč) a k tomu i neomezené provize.
  • Nástup možný ihned nebo dohodou.
  • Jsme malý kolektiv se smyslem pro humor. Všichni si tykáme.
  • Máme volné víkendy a přispíváme na MultiSport kartu.
  • Společně snídáme, vymýšlíme popracovní akce a máme neomezený přísun kávy.
  • Soutěžíme o různé ceny, protože víme, že motivace je důležitá.
  • Podporujeme mladé lidi, takže i bez praxe máš možnost kariérního růstu.
  • Důkladně tě proškolíme.
  • Jedinečná příležitost pracovat se skvělými lidmi z různých odvětví, od kterých se můžeš naučit něco nového.
  • Budeš součástí inovativního projektu s prostorem pro seberealizaci.

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky po telefonu, ale jen s těmi, kteří nás sami oslovili. Žádné volání tzv. „studených callů“.
  • Příprava kalkulací, nabídek a bonusů a v případě zájmu pak i smluv.

Může se ti hodit:

  • Předchozí zkušenosti s prodejem.
  • Dravost - zní to jako klišé, ale čeká tě spousta aktivního volání zákazníkům, kteří nás sami oslovili.
  • Výřečnost - máme široké portfolio produktů a je třeba zjistit potřeby zákazníků a vybrat správné řešení.
  • Sebevědomí - potřebujeme někoho, kdo si věří a zvládne vést obchodní hovor.
  • Odborná zkouška „Distribuce neživotního pojištění“, pokud tě láká vertikála Pojištění.
  • Odborná zkouška „Zkouška podle zákona o spotřebitelském úvěru“, pokud máš zájem o vertikálu Finance.
  • Neboj, zkoušky nejsou povinností. Rádi tě na vše připravíme.

Jsme jiní, chceme to dělat jinak a hledáme dalšího, kdo se k nám rád přidá a pomůže nám. :-)

Ať už jsi začátečník nebo profík v oboru, dej nám o sobě vědět a rádi se potkáme na osobním pohovoru. Hlavní je se nebát. Pojď a zkus to. Pokud chceš být obchodníkem, jsme pro tebe ti praví.

Těšíme se na tvůj životopis a na případné setkání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ahoj,
jsme kalkulator.cz, srovnávač, který se rozhodl změnit svět. Pomáháme lidem šetřit peníze a vše děláme trochu jinak. Jsme fér k zákazníkům a nabízíme jim jen ty nejvýhodnější nabídky.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Jakub Podhajský
E-mail: poslat životopis
ID: 4832630  Datum zveřejnění: 17.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc