Vodič MKD

Kalteis GmbH

Nemecko, Rakúsko, Taliansko, Rakousko, Itálie (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
mesačná mzda od 1800,- do 2400,- Netto, bližšie informácie pri osobnom rozhovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie nákladného motorového vozidla predovšetkým v krajinách Nemecko a Taliansko s ťahačom MAN alebo Mercedes, vyklápacím návesom, cisternou alebo posuvnou podlahou. Práca sa vykonáva v turnusoch podľa dohody (možné turnusy sú napríklad 2+1, 3+1, 4+1 a podobne). Jazdí sa výhradne podľa AETR. Možnosť práce aj vo dvojici.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

A, B, C, E

Počet rokov praxe

1

Firma KALTEIS je spoľahlivá spoločnosť pôsobiaca už 30 rokov v dopravnej činnosti v rámci EÚ. Zameraná je na prepravu sypkých a voľne ložených tovarov.

Adresa spoločnosti

KALTEIS
Thalmassinger Str. 1
93083 Gebelkofen
Nemecko

ID: 3306883   Datum zveřejnění: 25.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   mesačná mzda od 1800,- do 2400,- Netto, bližšie informácie pri osobnom rozhovore