Regional Sales Representative

KAN-therm Hungary Kft.

Liberecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
Na základe diskusie
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc• Pracovní pomůcky jako jsou firemní vozidlo, notebook, mobilní telefon • Konkurenceschopnou odměnu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis práce
• Akvizice nových obchodních společností a výzkumných investic
• Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
• Provádění školení pro zákazníky týkající se efektivního používání systému KAN-therm
• Spolupráce s instalatéry a projektanty z odvětví stavebnictví
• Přispívat k plnění obchodních a marketingových cílů společnost, aby bylo zajištěno dosaženo celkového cíle společnosti

Pracovní požadavky
• Technické vzdělání v oblasti sanitárních a topných instalací
• Dobrá znalost odvětví stavebnictví a instalací
• Zkušenosti s vedením obchodních setkání
• Znalost zákazníků z odvětví sanitárních a topných instalací
• Konverzační jazykové schopnosti v angličtině
• Znalost češtiny na úrovni rodného jazyka
• Řidičský průkaz

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• Příležitost rozvíjet dovednosti a získávat nové schopnosti
• Interní a externí školení
• Náročnou a dynamickou zkušenost z práce pro mezinárodního lídra v oblasti vnitřních instalací
• Pracovní pomůcky jako jsou firemní vozidlo, notebook, mobilní telefon
• Konkurenceschopnou odměnu

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

HVAC

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

KAN Group je zkušený výrobce moderních instalačních systémů KAN-therm uznávaných v Evropě a po celém světě.

KAN Group, se sídlem v Bialystoku, je zkušeným evropským výrobcem a dodavatelem instalačních systémů KAN-therm. Od spuštění své obchodní činnosti v roce 1990 si společnost KAN vybudovala svou pozici na silných pilířích: profesionalita, inovativnost, kvalita a rozvoj.

KAN-therm je optimální a ucelený vícenásobný systém, které zahrnuje nejmodernější navzájem se doplňující řešení pro vodovodní a vytápěcí instalace a technologie. Je vynikající realizací vize univerzálního systému, a to díky dlouhodobým zkušenostem a nadšení konstruktérů společnosti KAN, díky přísné kontrole surovin a kvality hotových výrobků a také díky efektivnímu rozpoznání potřeb trhu s instalačním materiálem, které jsou v souladu s požadavky na vyvážené odvětví stavebnictví.

Dnes zaměstnáváme více než 1100 osob. Máme síť poboček v Polsku, pobočku v Německu, Ukrajině, Spojených arabských emirátech, Indii, Číně a v zemích Společenství nezávislých států. Výrobky se značkou KAN-therm jsou vyváženy do 68 zemí po celém světě. Distribuční řetězec zahrnuje Evropu a značnou část Asie, Afriky a Ameriky.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4522622  Datum zveřejnění: 23.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc