Operátor zákaznického centra/Telefonní operátor

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Okres České Budějovice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.11.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• aktivní oslovování klientů z interní databáze
• telemarketing, prodej výrobků nebo služeb po telefonu
• příjem a vyřizování příchozích hovorů od zákazníků
• poskytování informací o nabídce a produktech
• následné hledání nejvýhodnějšího řešení pro klienta
• práce s interní databází, evidence dat a reporting
• navolávání projektu dle domluvy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• spolupráce na HPP, možnost brigády nebo zkráceného úvazku
• zajímavé finanční ohodnocení - fixní mzda + bonusy dle výkonu
• nástupní a věrnostní bonusy
• občerstvení na pracovišti – v podobě snídaňových balíčků
• příspěvek na dopravu
• příspěvek na školku
• zaměstnanecký tarif na volání
• bonusy za přivedení nového zaměstnance nebo brigádníka
• místo práce Praha - ulice Vladislavova – výborná dopravní dostupnost MHD
• místo práce České Budějovice - Pražská třída (IGY centrum) nebo U smaltovny
• možnost zdokonalení se v komunikačních a prodejních dovednostech
• nástup nejlépe ihned, případně dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

poskytujících telemarketingové služby a zákaznický servis

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Výhody a požadavky na pozici:
• výhodou je zkušenost s telemarketingem (není podmínkou)
• chuť pracovat – rádi zaučíme i lidi bez praxe
• nutností jsou dobré komunikační dovednosti
• čeština nebo slovenština bez vad řeči
• schopnost pohotově reagovat a nabídnout řešení
• aktivní přístup k zadaným úkolům
• uživatelská znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2739322  Datum zveřejnění: 27.9.2016