Zdravotní sestra s nástupním bonusem 50.000,- Kč

KANDIDÁTI s.r.o.

Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, Krajskou nemocnici Liberec, a.s., který je největší zdravotnické zařízení v kraji a sdružuje v sobě jak nemocnici Liberec tak nemocnici Turnov, hledáme všeobecný nebo specializovaný zdravotnický personál.

Navíc:
• výběrový pohovor vedený na dálku (přes Skype)
• týden na zkoušku (zjistíte, zda Vám vyhovuje prostředí nemocnice, kolegové i náplň práce a až poté se rozhodnete, zda chcete zůstat, platově plně hrazeno, ubytování zdarma)
• pokud se rozhodnete, uvítá Vás krajské město Liberec se svým bohatým sportovním i kulturním vyžitím, obklopené překrásnou přírodou Jizerských hor a Ještědského hřebene

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• nástupní bonus pro zdravotnické pracovníky s odbornou způsobilostí ve výši 50.000,- Kč
• výhodné platové podmínky zohledňující jak individuální kvality jednotlivců, tak náročnost práce na jednotlivých odděleních
• příjemné a moderní pracovní prostředí
• závodní stravování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
• možnost ubytování na 1/2 roku zdarma
• 5 týdnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Krajská nemocnice Liberec, a.s., která je největší zdravotnické zařízení v kraji, sdružuje v sobě jak nemocnici Liberec tak nemocnici Turnov.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• odbornou způsobilost
• zdravotní způsobilost
• bezúhonnost
• k CV prosím přiložte doklady o vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2771293  Datum zveřejnění: 18.10.2016