Seřizovač - operátor linek na výrobu motorových ložisek

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Seřizování, obsluha a údržba výrobních strojů
• Monitorování výrobního procesu a měření produktů společnosti
• Provádění kontrolních měření vyrobených ložisek
• Využívání technické dokumentace
• Máme propracovaný zaškolovací systém – vše Vás naučíme

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP na dobu neurčitou
• 25 dní dovolené
• Příspěvek na stravování v závodní jídelně
• Dotovaný automat na kávu a občerstvení
• Kurzy angličtiny/ němčiny zdarma
• Možnost profesního růstu
• Širokou škálu finančních bonusů (pololetní, za práci v sobotu nad rámec zákonných příplatků, za rychlé zaškolení, za účast ve zlepšovacích projektech, svatební bonus atd.)
• Firemní akce několikrát ročně
• Dárek k jubileu, k Vánocům…
• Poukázky Flexipas nebo životní pojištění
• Bonus za doporučení nového zaměstnance až 10 000
• Očkování proti chřipce zdarma, vitamíny atd.
• Výborná dopravní dostupnost - MHD i autem – možnost parkovat v areálu
• A mnoho dalších benefitů…

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost, která se zaměřuje na výrobu válcových kluzných ložisek pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
• Orientace v technické dokumentaci
• Zkušenosti s prováděním měření délky (posuvné měřítko, mikrometr)
• Manuální zručnost
• Schopnost učit se nové věcí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3099011  Datum zveřejnění: 12.6.2017