Provozní elektrikář/údržbář - Neratovice

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Pravidelná elektroúdržba a elektroopravy strojů a výrobních zařízení
• Zapojování nově pořizovaných strojů a zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci v 1 směnném provozu Po – Pá
• Hrubou mzdu 20 000 – 30 000 Kč dle zkušeností a pracovního výkonu + příplatky za pohotovost
• Stravenky
• Dovolená 5 týdnů
• Systém věrnostních odměn
• Dobrý pracovní kolektiv
• Místo výkonu práce: Neratovice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Naším klientem je společnost, která se specializuje na výrobu plastových výrobků.

Do jejich týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Provozní elektrikář/údržbář.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektro

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání v oboru elektro
• Platnou vyhlášku 50 §6
• Praxi v oboru elektro
• Schopnost samostatné práce a schopnost nalézat řešení problémů, proaktivní a zodpovědný přístup
• Fyzickou zdatnost a trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3130588  Datum zveřejnění: 4.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 30000