Technik údržby - elektrikář

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:
Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
SOŠ/ SOU elektrotechn. zaměření
Aktuální platnost vyhlášky č. 50/1978Sb., min. § 6
Dobrá orientace v elektro dokumentaci
Schopnost podílet se na údržbě a opravách mechanických částí strojů a zařízení
ŘP skup. B

Zaměstnanecké výhody, benefity

Do výrobní společnosti, která se zaměřuje na výrobu válcových kluzných ložisek pro automobilový průmysl hledáme uchazeče na pozici Technik údržby – elektrikář.

Nabízíme:
HPP na dobu neurčitou
Motivující finanční ohodnocení
25 dní dovolené
Příspěvek na stravování v závodní jídelně
Kurzy angličtiny/ němčiny zdarma
Možnost profesního růstu
Poukázky Flexipas nebo životní pojištění
Výborná dopravní dostupnost - MHD i autem – možnost parkovat v areálu
Nástup možný ihned

Co Vás čeká:
Zodpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů a strojních zařízení
Údržba strojů a zařízení dle plánů údržby
Diagnostika a analýza závad a jejich předcházení
Odstraňování poruch na zařízeních a vedení s tím související administrativy
Máme propracovaný zaškolovací systém – vše Vás naučíme

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní společnost, která se zaměřuje na výrobu válcových kluzných ložisek pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

elektrotechnické zaměření

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3155419  Datum zveřejnění: 9.8.2017