Front-end developer/ UX developer

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Kontinuální vývoj frontendu aplikací a jejich komponent
• Účast na vývoji webové aplikace Onesoft Connect

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Pružnou pracovní dobu,
• Školení měkkých i odborných dovedností,
• Práci na zajímavých projektech,
• Individuální plán rozvoje,
• Možnost osobního i profesního růstu,
• Možnost získání odborných certifikací,
• Výkon práce v moderním přátelském prostředí a mladém týmu,
• Motivující finanční ohodnocení
• Místo výkonu práce: Plzeň

Informace o náboru

Naším klientem je softwarová společnost, která se zaměřuje tvorbu podnikových evidencí a jednoduchých aplikací, jako je řízení vztahů se zákazníky (CRM), řízení zdrojů firmy (ERP), řízení lidských zdrojů, evidenci uchazečů, projektů, rizik nebo také pro řízení práce v týmu na pracovních úkolech.
Do jejich týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Frontend developer / UX developer.

Umíš se vcítit do běžného usera? Můžeš nám pomoci zasypat propast mezi developerem a uživatelem? Developer pro tebe připraví super funkční "motor s podvozek" a na tobě bude vytvořit použitelný frontend, který bude dobře vypadat, a především se bude skvěle ovládat. Prostě jako "funglnové" auto.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

softwarová společnost, která se zaměřuje tvorbu podnikových evidencí a jednoduchých aplikací pro řízení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Vynikající znalost javascript / JQuery
• Vynikající znalost HTML, CSS
• Rutinní orientace v IT problematice,
• Zkušenosti s tvorbou webových aplikací
• Základní znalost PHP a orientace v MVC frameworku
• Základní znalost JSON, XML

Výhodou:
• Znalost Javascript framworků jako Ember.js, AngularJS, apod.
• Znalost práce s REST API a Webservices
• Znalost SVN, GIT
• Okrajově znalost LESS, SASS, HAML, SLIM

Osobní předpoklady
• Cit pro UX a design
• Schopnosti dotáhnout svou práci do konce a zanechat strukturovaný znovupoužitelný kód
• Dobré komunikační schopnosti,
• Silná motivace, zájem o další osobní rozvoj,
• Spolehlivost, orientace na výsledek,
• Časová flexibilita a ochota pravidelně cestovat v rámci celé ČR

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3179353  Datum zveřejnění: 5.9.2017