PHP vývojář

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Kontinuální vývoj a účast na vývoji webové aplikace OnesoftConnect a dalších webových projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Pružná pracovní doba,
- Školení měkkých i odborných dovedností,
- Práce na zajímavých projektech,
- Individuální plán rozvoje,
- Možnost osobního i profesního růstu,
- Možnost získání odborných certifikací,
- Výkon práce v moderním přátelském prostředí a mladém týmu,
- Motivující finanční ohodnocení
- Místo výkonu práce: Plzeň

Informace o náboru

Naším klientem je softwarová společnost, která se zaměřuje tvorbu podnikových evidencí a jednoduchých aplikací, jako je řízení vztahů se zákazníky (CRM), řízení zdrojů firmy (ERP), řízení lidských zdrojů, evidenci uchazečů, projektů, rizik nebo také pro řízení práce v týmu na pracovních úkolech.
Do jejich týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici PHP vývojář.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Softwarová společnost, která se zaměřuje tvorbu podnikových evidencí a jednoduchých aplikací, jako je řízení vztahů se zákazníky (CRM), řízení zdrojů firmy (ERP), řízení lidských zdrojů, evidenci uchazečů, projektů, rizik nebo také pro řízení práce v týmu na pracovních úkolech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- Znalost PHP a OOP na pokročilé úrovni
- Znalosti mySQL na pokročilé úrovni
- Znalost HTML, CSS, JQuery, Javascript na pokročilé úrovni
- Alespoň základní znalost XML
- Rutinní orientace v IT problematice,
- Zkušenosti s tvorbou webových aplikací
- Znalost Zend Frameworku nebo jiného
- Uživatelskou znalost OS Linux

Výhodou:

- Orientace v problematice databázových systémů,
- Základní zkušenosti s vývojem pro mobilní platformy (iOS, Android, Windows Phone, Blackberry).
- Zkušenosti se správou a provozem produkčních serverů
- Znalost GIT, SVN, verzování kódu

Osobní předpoklady:

- Dobré komunikační schopnosti,
- Silná motivace, zájem o další osobní rozvoj,
- Spolehlivost, orientace na výsledek,
- Časová flexibilita a ochota pravidelně cestovat v rámci celé ČR

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3179934  Datum zveřejnění: 6.9.2017