Key Account Manager

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obchodní činnost, práce mimo kancelář
• Péče o stávající klienty
• Akvizice nových zákazníků
• Aktivní podpora pro naše zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Pružnou pracovní dobu,
• Školení měkkých i odborných dovedností,
• Práci na zajímavých projektech,
• Individuální plán rozvoje,
• Možnost osobního i profesního růstu,
• Možnost získání odborných certifikací,
• Výkon práce v moderním přátelském prostředí a mladém týmu,
• Motivující finanční ohodnocení
• Místo výkonu práce: celá ČR, kancelář Praha/Plzeň

Informace o náboru

Hledáme 7 statečných! Přidej svůj lví podíl na budoucím úspěchu a staň se jedním ze základních pilířů firmy. Hledáme posily pro globálně působící software.

- chcete s námi měnit zaběhané rutiny ve firmách všech velikostí?

- máte chuť zlepšovat nudnou práci lidem v kancelářích?

- máte prvoligové schopnosti, které chcete uplatnit?

- už je vám ve vašem současném působišti těsno a chcete být součástí globálního týmu?

- máte skvělé nápady a nemůžete je v současné práci uplatnit?

Představte si, že máte tu možnost svoje dovednosti zúročit v nejoblíbenějším podnikovém software a pomoci ho vyšvihnout do první světové ligy. OneSoftConnect způsobí podobnou revoluci jako to udělalo LEGO ve světě hraček. Přijďte posílit nás skvělý tým a pomoci budovat stavebnici pro digitální věk.

Pokud jste si odpověděli na většinu věcí kladně, pak můžete konečně dělat, co vás baví.

Život je sakra krátký, tak pojďte dělat věci co vás baví.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Softwarová společnost, která se zaměřuje tvorbu podnikových evidencí a jednoduchých aplikací, jako je řízení vztahů se zákazníky (CRM), řízení zdrojů firmy (ERP), řízení lidských zdrojů, evidenci uchazečů, projektů, rizik nebo také pro řízení práce v týmu na pracovních úkolech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Prokazatelné obchodní výsledky a rozvinutou síť kontaktů - korporace, velké firmy, střední firmy (sektor služeb i průmysl)
• Zkušenosti s prodejem podnikového software
• Obchodní vlohy a zkušenosti

Osobní předpoklady:

• Dobré komunikační schopnosti,
• Silná motivace, zájem o další osobní rozvoj,
• Spolehlivost, orientace na výsledek,
• Časová flexibilita a ochota pravidelně cestovat v rámci celé ČR

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3179997  Datum zveřejnění: 6.9.2017